W związku z rozpoczęciem realizacji projektu Erasmus+ w zakresie zagranicznych szkoleń nauczycielskich nauczycieli zainteresowanych udziałem w projekcie prosimy o wypełnienia internetowej ankiety, dokumentów rekrutacyjnych oraz zapoznanie się z regulaminem rekrutacji.

Podczas ferii zimowych nauczyciel Mirosław Michalewski w ramach realizacji projektu Erasmus+ uczestniczył w tygodniowym szkoleniu pn. "How to make your school more digital?" w Santa Cruz w Hiszpanii.

8 grudnia w naszej szkole, w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych odbyła się konferencja: Umiejętności zawodowe nauczycieli i szanse na ich podniesienie. Spotkanie skierowane było do nauczycieli powiatu i nie tylko. 

logoPierwsze szkolenia za nami więc w mediach pojawiły się artykuły upowszechniające realizację projektu. Koordynator projektu wraz z uczestnikami szkoleń podzielili się swoimi wrażeniami z lokalnymi mediami, a już wkrótce zrobią to samo (i przeprowadzą warsztaty) podczas konferencji dla nauczycieli.

8 grudnia o godz. 9.00 rozpocznie się konferencja upowszechniająca realizację projektu Europejskie doskonalenie nauczycieli kluczem do nowoczesnej edukacji. Projekt rozpoczął się 1 września a już jesteśmy po 2 szkoleniach. Ich efektami chcemy podzielić się z nauczycielami innych szkół z terenu powiatu wodzisławskiego i nie tylko .