Nauczyciele biorący udział w szkoleniach w ramach projektu Europejskie doskonalenie nauczycieli kluczem do nowoczesnej edukacji zakończyli przygotowanie językowe. Zajęcia prowadzone przez p. Monikę Hibner, skierowane były do  pracowników PCKZiU, którzy nie uczą języka angielskiego i w okresie wakacji oraz jesienią wezmą udział w kolejnych kursach w ramach tego projektu.  

W związku z rozpoczęciem realizacji projektu Erasmus+ w zakresie zagranicznych szkoleń nauczycielskich nauczycieli zainteresowanych udziałem w projekcie prosimy o wypełnienia internetowej ankiety, dokumentów rekrutacyjnych oraz zapoznanie się z regulaminem rekrutacji.

Podczas ferii zimowych nauczyciel Mirosław Michalewski w ramach realizacji projektu Erasmus+ uczestniczył w tygodniowym szkoleniu pn. "How to make your school more digital?" w Santa Cruz w Hiszpanii.

8 grudnia w naszej szkole, w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych odbyła się konferencja: Umiejętności zawodowe nauczycieli i szanse na ich podniesienie. Spotkanie skierowane było do nauczycieli powiatu i nie tylko. 

logoPierwsze szkolenia za nami więc w mediach pojawiły się artykuły upowszechniające realizację projektu. Koordynator projektu wraz z uczestnikami szkoleń podzielili się swoimi wrażeniami z lokalnymi mediami, a już wkrótce zrobią to samo (i przeprowadzą warsztaty) podczas konferencji dla nauczycieli.